nabízíme Vám nehtovou modeláž, P-shine, manikúru, parafínové zábaly................................... Nečekejte na nic a OBJEDNEJTE SE na +420 776 355 273

 

~ Jak žít s umělými nehty

Jak „žít" s umělými nehty ?
(praktické rady pro klientky)


     V žádném případě si nesmíte myslet, že umělým zpevněním nebo prodloužením přírodních nehtů Vaše problémy s nimi končí!!!

     Prvních pár hodin po modeláži, někdy i celý den budete mít pocit, že jsou Vaše nehty těžší nebo budete mít necitlivé prsty a nehty. Při vaší první návštěvě nehtového studia doporučujeme tzv. „přirozenou délku nehtů" - odpovídá přibližně 3-4 mm délky volného okraje - špičky nehtů, zaručuje delší trvanlivost a spokojenost se službou, za kterou zaplatíte.

     Materiál, který se nanáší na vlastní nehet je vysoce moderní, kvalitní a neagresivní umělá hmota. Je vyvinuta na základě nejmodernějších vědomostech chemiků a je šetrná vůči lidskému organismu.

     Předpokládáme, že i Vy víte, že umělá hmota se dá neopatrným zacházením poškodit, v našem případě - zlomit. Takže uměle zpevněné či prodloužené nehty jsou stále „vašimi nehty".

     Nedělejte věci zbrkle, Vaše pohyby rukou by měly být elegantní !

Proto dávejte predevším POZOR:
~ Při velkém úklidu použijte gumové rukavice bavlněnou vložkou na mytí okenních rámů
~ Při razantním ždímání hadru na podlahu nebo prádla
~ Na intenzivní tlak na některé nehty, při precizním mytí oken především v rozích
~ Naučte se brát veškeré věci plochou prstů (bříšky) a ne špičkami nehtů
~ Při otevírání a zavírání šuplíků, skříní a dveří využijte klouby prstů
~ Při telefonování s otáčivým číselníkem - použijte třeba tužku
~ Při použití kalkulačky - si opět pomáhejte např.tužkou, vyvarujte se přímému tlaku na špičku nehtu
~ Při vyndavání předmětů z kapes úzkých sukní nebo kalhot je lepší svléknout a vysypat
~ Na používání nehtů při obouvání - použijte lžíci (na to byla vymyšlena)
~ Při stlaní a převlékání ložního prádla za matrace - použijte např.pravítko
~ Při sbírání drobných mincí, předmětů, otevírání řetízků, uzávěrů náušnic - najděte si jiný sytém (či přítele)
~ Některé materiály jemně reagují změnou barvy na návštěvy solárií ( radši se zeptejte vaší nehtové designérky)
~ U auta na: otevírání dveří, tankování, prudké otáčení volantu, upravování sedadel, otevírání kapoty vozu, údržby auta, odstraňování námrazy, na těžko dostupné předměty v nebezpečných skulinkách si pomáhejte pevnějšími nástroji (např. pinzetou)…
~ Při otevírání nápojů v plechovkách, loupání mandarinek, pomerančů, banánů… -  použijte raději nůž, vaše nehty nejsou otvírák
~ Na mráz v zimním období - noste dostatečně teplé rukavice - hmota namrzá !
~ Před náročnějšími úkony se raději poraďte s Vaší nehtovou designérskou na zkrácení délky nehtů, pomůže i několik milimetrů (popřípadě si zakupte pilník a vaše „nehtařka" Vám ráda poradí jak pilovat ), než se objednávat na zbytečné opravy, které budete muset zaplatit.

 
    Nezapomeňte, že nehty neustále rostou, proto se včas objednejte na doplnění po určité době, kterou Vám doporučí Vaše nehtová designerka.


     Všechna tato upozornění Vám předáváme z letité zkušenosti žen, které nehtovou modelář vyzkoušely již před Vámi. Nebuďte smutné, když si na některou naši radu nevzpomenete včas a budete muset přijít na opravu. Naše práce odpovídá požadavkům kladeným ve světě nail-designu na maximální trvanlivost Vámi zaplacené služby.

 

Přejeme Vám mnoho příjemných zážitků s perfektně upravenými nehty právě od nás.