nabízíme Vám nehtovou modeláž, P-shine, manikúru, parafínové zábaly................................... Nečekejte na nic a OBJEDNEJTE SE na +420 776 355 273

 

~ Gelové nehty

    

 GELOVÉ NEHTY     Gelové nehty se vyznačují trvanlivostí, pružností, odolností a v neposlední řadě také přirozeným vzhledem.

 

Každá žena je jedinečná a krásná a není pochyb o tom, že jedním ze způsobů, jak tuto jedinečnost a krásu ještě podtrhnout jsou gelové nehty.
Upravené nehty se stávají nezbytnou součástí běžného života a s jednoduchým zdobením nehtů např. kamínky, nail art nebo novou barvou laku zazáříte nejen ve společnosti.
Dříve sice byly gelové nehty výsadou spíše žen pracujících v kancelářích, to už však dnes neplatí.
Gelové nehty můžete vidět na mladších dívkách, starších ženách, ale i například na ženách živících se manuální prací.


Tato technika modeláže patří v současné době mezi nejoblíbenější.
A to proto, že je ze všech technik nejšetrnější k přírodním nehtům a také proto, že nehty vypadají velice přirozeně. Díky tomu, že nehty se tvrdí v UV LAMPĚ, je tato technika vhodná pro alergiky i astmatiky. Výhodou této techniky je, že se nemusí aplikovat jen na nehtové tipy, ale také i na přírodní nehty. Kvalitně vymodelované nehty působí velmi přirozené a mnohdy jsou téměř k nerozeznání od  přírodních nehtů. Neměli bychom zapomínat na pravidelné doplňování gelových nehtů cca 2-3 týdny.


Hezké nehty jsou vizitkou každé ženy, jakéhokoliv věku a společenského postavení...   

 

   Zvolíte-li navíc ozdobný Nail art, můžete si být svoji jedinečností jistá, protože každý takový nehet je umělecké dílo a neopakovatelný originál...