nabízíme Vám nehtovou modeláž, P-shine, manikúru, parafínové zábaly................................... Nečekejte na nic a OBJEDNEJTE SE na +420 776 355 273

 

~ Gel - Lak

GEL - LAK

Zkombinujte výhody pevnosti barevného gelu a jednoduchosti nanášení štětečkem v novém výrobku Gel-Laku! Gelové nehty opět budou snadnější!

UV Gel lak je vhodný na přírodní i gelové nehty. UV Gel lak se snadno nanáší v tenkých vrstvách jako klasický lak (doporučujeme alespoň dvě vrstvy). Narozdíl od zmíněného laku na nehty vydrží UV gel lak na nehtech až téměř měsíc. Je vysoce odolný vůči poškrábání a vyznačuje se dlouhodobou trvanlivostí své barvy. Vynikající vlastností gel laku je zářivý lesk po dlouhou dobu.

Postup při nanášení UV gel laku: 1) nehty jemně přebrousíme bílým blokem, 2) naneseme podkladovou bázi a necháme vytvrdit UV lampě po dobu dvou minut, 3) dále nanášíme vrstvu barevného UV gel laku a necháme vytvrdit opět 1-2 minutky v UV lampě, 4) nakonec naneseme vrchní vrstvu pro vysoký lesk a odolnost, vytvrdíme po dobu 2 minut a odstraníme výpotek z nehtů.